Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /swietlica/inc/modules/pages/pages.site.php on line 128
 Środowiskowa Świetlica Socjoterapeutyczna :: Aktualności - Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci

Aktualności

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci.

Nasza świetlica w obecnej sytuacji epidemicznej może realizować swoje zadania wyłącznie z wykorzystaniem metod i technik porozumiewania się na odległość.

My pracownicy- wychowawcy jesteśmy dla Was .Uruchomiliśmy dyżury telefoniczne. Każdego dnia od pn. do pt. w  godz. od 16.00 do 18.00 możecie do nas telefonować          w każdej sprawie.

- Jeśli potrzebujecie pomocy przy odrabianiu zadań domowych, bądź przy nadrabianiu zaległości -służymy Wam.

- Jeśli chcecie zwyczajnie „pogadać” -jesteśmy bardzo chętne i pragniemy kontaktu z Wami.

- Jeśli potrzebujecie porady telefonicznej (nawet) w błahej sprawie, czekamy z radością wierząc ,że będziemy mogły  jej Wam udzielić.

W poniedziałek przy telefonie czeka P. Bożenka, 502518243

Wtorek P. Kasia, 502518243

W Środę i czwartek P. Marta tel.512109227

W piątek P. Ela 502518243.

     Chcemy też dla Was przygotować  pakiety artykułów plastycznych, z których w wolnej chwili będziecie wykonywać prace plastyczne.Osoby zainteresowane  odebraniem pakietu prosimy o telefoniczne poinformowanie wychowawcy do pn. 09.11.20.

Jeśli chcecie mieć dostęp do materiałów umieszczonych przez wychowawców, zachęcamy Was i Waszych Rodziców, by dołączyć i polubić naszą stronę fb Środowiskowa Świetlica Socjoterapeutyczna w Myślenicach.

 

Pozdrawiamy- Zespół pracowników świetlicy.